






13 671 ₴
Велосипед гірський ARDIS "SPARKY" 29" рама алюміній, оригінальне обладнання Shimano, Suntour, та інше
В нашому магазині Ви отримаєте готовий, зібраний та налаштований велосипед, на якому одразу можна вирушити кататися. Запрошуємо на ТЕСТ-ДРАЙВ!
Також доставляємо Україною, пакування - заводська коробка, велосипед частково розібраний - легко зібрати в домашніх умовах, надаємо знижку на пересилку.
Транспорт має паспорт та офіційну гарантію виробника - 1 рік.
Техничні характеристики:
Тип велосипеда: Гірський
Діаметр коліс: 29"
Ростовка рами: 18" (зріст 165-182 см)
Вилка: SR SUNTOUR XCE28 28mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу; регулювання жорсткості ходу
Ручки перемикання/манетки: Shimano Tourney ST-EF51 3/8 Speed
Матеріал рами: Алюміній
Передній перемикач: Shimano Tourney FD-TY300, н.т. 34,9мм, 42Т
Підвіска: Хардтейл
Задній перемикач: Shimano Altus 7/8 шв RD-M310-L
Кількість швидкостей: 24 (3х8)
Касета/трещотка: Касета Shimano Acera CS-HG-200-8, 11-32t 8 speed
Тип гальма: Дискові механічні
Шатуни: ARDIS, 170mm, 42-34-24 зуб. Алюмінієві
Каретка: NECO B910P картридж
Трансмісія: Механічна
Ланцюг: KMC Z8 (Z72) 1/2х3/32, 8 шв
Гальма: Repute DSC-710 Mechanical Disc Brake, Rotor Ø180 mm
Передня втулка: Shimano HB-TX506 на CenterLock, 14Gx36H. під дискове гальмо, Алюмінієва, чорна.
Задня втулка: Shimano FH-TX506 на CenterLock, 14Gx36H. під дискове гальмо, Алюмінієва, чорна.
Рульова колонка: Kenli KL-B332 1-1/8
Кермо: ARDIS L=660mm/31,8mm; Сталевий
Гріпси: VELO VLG -207 125 мм чорні
Виніс керма: ARDIS L=70mm; 28.6mm/31,8mm; алюмінієвий
Сідло: Vader
Труба сідла: ARDIS L=300mm; Ø30,4mm; алюмінієвий; замок з мікрорегулюванням
Педалі: Neco WP-625 platform
Обід: ARDIS, алюмінієвий, двостінний; 622X19mm 36H
Покришки: Ponely 29х2,35 Р800А OFF-ROADER
Вага: 17 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Синій |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 17 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |