







15 959 ₴
Велосипед гірський ARDIS "VARVAR" 29" рама алюміній, оригінальне обладнання Shimano, Suntour, та інше
В нашому магазині Ви отримаєте готовий, зібраний та налаштований велосипед, на якому одразу можна вирушити кататися. Запрошуємо на ТЕСТ-ДРАЙВ!
Також доставляємо Україною, пакування - заводська коробка, велосипед частково розібраний - легко зібрати в домашніх умовах, надаємо знижку на пересилку.
Транспорт має паспорт та офіційну гарантію виробника - 1 рік.
Техничні характеристики:
Тип велосипеда: Гірський
Діаметр коліс: 29"
Ростовка рами: 19" (зріст 172-182 см); 21" (зріст 180-190 см);
Вилка: SR SUNTOUR XCE28 28mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу; регулювання жорсткості ходу
Ручки перемикання/манетки: Shimano ST-EF505 3x8 Speed
Матеріал рами: Алюміній
Передній перемикач: SHIMANO Altus FD-M311 Down swing
Підвіска: Хардтейл
Задній перемикач: Shimano Altus RD-M310-L, 8 Speed
Кількість швидкостей: 24 (3х8)
Касета/трещотка: Касета Shimano Acera CS-HG-200-8, 11-32t 8 speed
Тип гальма: Дискові гідравлічні
Шатуни: SHIMANO FC-TY301, 175mm, 42-34-24 зуб. Алюмінієві
Каретка: NECO B910P картридж
Трансмісія: Механічна
Ланцюг: KMC 8 Speed
Гальма: передні: SHIMANO BR-MT200 Hydraulic Disc Brake System, Rotor Ø160 mm, mineral oil; задні: SHIMANO BR-MT200 Hydraulic Disc Brake System, Rotor Ø160 mm, mineral oil
Передня втулка: Shimano HB-TX506 на CenterLock, 14Gx36H. під дискове гальмо, Алюмінієва, чорна.
Задня втулка: Shimano FH-TX506 на CenterLock, 14Gx36H. під дискове гальмо, Алюмінієва, чорна.
Рульова колонка:(Neco) 1-1/8
Кермо: Ardis Aluminium 22,2x31,8x660mm Black
Гріпси: Velo VLG-776AD3 з замком
Виніс керма: Ardis Aluminium 80mm, 28,6x31,8; алюмінієвий
Сідло: Ardis MTB comfort
Труба сідла: ARDIS L=300mm; Ø30,4mm; алюмінієвий; замок з мікрорегулюванням
Педалі: Neco WP-625 platform
Обід: ARDIS, алюмінієвий, двостінний; 622X19mm 36H
Покришки: CST Kirson 29x2,10 C1820
Вага: 15,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Синій |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 16 кг |
| Зріст велосипедиста | 180-195 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |