






21 107 ₴
Велосипед гірський ARDIS "VOYAGER" 29" рама алюміній, оригінальне обладнання Shimano, Suntour, та інше
В нашому магазині Ви отримаєте готовий, зібраний та налаштований велосипед, на якому одразу можна вирушити кататися. Запрошуємо на ТЕСТ-ДРАЙВ!
Також доставляємо Україною, пакування - заводська коробка, велосипед частково розібраний - легко зібрати в домашніх умовах, надаємо знижку на пересилку.
Транспорт має паспорт та офіційну гарантію виробника - 1 рік.
Техничні характеристики:
Тип велосипеда: Гірський
Діаметр коліс: 29"
Ростовка рами: 16.5" (зріст 160-180 см)
Вилка: SR Suntour 29 XCT-MLO/DS, 1-1/8'; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу
Ручки перемикання: Shimano CUES SL-U6000-10R 10 speed / Shimano CUES SL-U6000-L 2 speed
Матеріал рами: Алюміній
Передній перемикач: Shimano передній CUES FD-U4000-M, 2X9/10
Підвіска: Хардтейл
Задній перемикач: Shimano CUES 10шв RD-U6020-10
Кількість швидкостей: 20 (2х10)
Касета/трещотка: Касета Shimano -10шв, CUES CS-LG300-10 11-39T
Тип гальма: Дискові гідравличні
Шатуни: Shimano Tourney FC-МТ101-2, 175mm, 36х22 зуб. Алюмінієві
Каретка: NECO B910P картридж
Трансмісія: Механічна
Ланцюг: TEC 10 speed
Гальма: DISC BRAKE SET, Shimano BL-MT200(L), Shimano BR-MT200(F) Hydro, ротор 160мм
Передня втулка: Shimano HB-TX506 на CenterLock, 14Gx36H. під дискове гальмо, Алюмінієва, чорна.
Задня втулка: Shimano HB-TX506 на CenterLock, 14Gx36H. під дискове гальмо, Алюмінієва, чорна.
Рульова колонка: Neco
Кермо: ARDIS L=680mm/31,8mm; алюмінієвий
Гріпси: Hualong HL-G308 130мм
Виніс керма: ARDIS L=60mm; 28.6mm/31,8mm; алюмінієвий
Сідло: VELO VL-4333
Труба сідла: Ardis Aluminium MTB 27,2x300мм; замок з мікрорегулюванням
Педалі: NECO (WP-625), алюмінієві платформи
Обід: ARDIS, алюмінієвий, двостінний; 622X19mm 36H
Покришки: CST-Prem. МТВ 29х2,35 C1956 VOYAGER
Вага: 15.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 16.5" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15.8 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій матовий |