
15 844 ₴
Велосипед гірський ARDIS "TITAN" 29" рама алюміній, оригінальне обладнання Shimano, Suntour, та інше
В нашому магазині Ви отримаєте готовий, зібраний та налаштований велосипед, на якому одразу можна вирушити кататися. Запрошуємо на ТЕСТ-ДРАЙВ!
Також доставляємо Україною, пакування - заводська коробка, велосипед частково розібраний - легко зібрати в домашніх умовах, надаємо знижку на пересилку.
Транспорт має паспорт та офіційну гарантію виробника - 1 рік.
Техничні характеристики:
Тип велосипеда: Гірський
Діаметр коліс: 29"
Ростовка рами: 19" (зріст 170-185 см); 22" (зріст 185-197 см);
Вилка: SR SUNTOUR XCE28 28mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу
Ручки перемикання/манетки: SHIMANO ST-EF51 3х8шв.
Матеріал рами: Алюміній
Передній перемикач: Shimano Altus FD-TY300, верхня тяга
Підвіска: Хардтейл
Задній перемикач: Shimano Tourney TX RD-TX800
Кількість швидкостей: 24 (3х8)
Касета/трещотка: Shimano Acera CS-HG31 11-32T 8 Speed
Тип гальма: Дискові механічні
Шатуни: Shimano FC-M171, 42x34x24T, 175mm, Алюмінієві
Каретка: NECO B910P картридж
Трансмісія: Механічна
Ланцюг: KKMC Z72 8 Speed
Гальма: передні: SHIMANO TorneyTX BR-TX805, Mechanical Disc Brake, Rotor Ø180 mm; задні: SHIMANO TorneyTX BR-TX805, Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm
Передня втулка: Shimano HB-TX506 на CenterLock, 14Gx36H. під дискове гальмо, Алюмінієва, чорна.
Задня втулка: Shimano FH-TX506 на CenterLock, 14Gx36H. під дискове гальмо, Алюмінієва, чорна.
Рульова колонка: (Neco) 1-1/8
Кермо: ARDIS L=690mm/31,8mm; Сталевий
Гріпси: Velo VLG-207 125mm
Виніс керма: ARDIS L=80mm; 28.6mm/31,8mm; алюмінієвий
Сідло: Grand Star GS-589
Труба сідла: ARDIS L=300mm; Ø30,4mm; алюмінієвий; замок з мікрорегулюванням
Педалі: Neco WP-625 platform
Обід: ARDIS, алюмінієвий, двостінний; 622X19mm 36H
Покришки: CST Kirson 29x2,10 C1820
Вага: 15.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Сірий |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15.7 кг |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |