





18 819 ₴
Велосипед гірський ARDIS "MONARCH" 29" рама алюміній, оригінальне обладнання Shimano, Suntour, та інше
В нашому магазині Ви отримаєте готовий, зібраний та налаштований велосипед, на якому одразу можна вирушити кататися. Запрошуємо на ТЕСТ-ДРАЙВ!
Також доставляємо Україною, пакування - заводська коробка, велосипед частково розібраний - легко зібрати в домашніх умовах, надаємо знижку на пересилку.
Транспорт має паспорт та офіційну гарантію виробника - 1 рік.
Техничні характеристики:
Тип велосипеда: Гірський
Діаметр коліс: 29"
Ростовка рами: 19" (зріст 170-185 см); 21" (зріст 180-195 см)
Вилка: SR Suntour 29 SF20-XCM30-DS-HLO, 1-1/8'x255мм, хід:100мм, регулювання жорсткості ходу, Mechanica lock out (болкування ходу) чорна
Ручки перемикання: Шифтер Shimano CUES SL-U4000
Матеріал рами: Алюміній
Передній перемикач: Shimano CUES FD-U4000-M, 2x9/10 34,9/31,8 універсальна тяга
Підвіска: Хардтейл
Задній перемикач: SHIMANO CUES RD-U6020-10
Кількість швидкостей: 18 (2х9)
Касета: Shimano Acera CS-200-9
Тип гальма: Дискові гідравлічні
Шатуни: Shimano Tourney FC-МТ101-2, 175mm, 36х22 зуб. Алюмінієві
Каретка: NECO B910P картридж
Трансмісія: Механічна
Ланцюг: КМС 9sp Z99 1/2x11/128
Гальма: передні - SHIMANO BR-MT200 Hydraulic Disc Brake System, Rotor Ø160 mm, mineral oil; задні - SHIMANO BR-MT200 Hydraulic Disc Brake System, Rotor Ø160 mm, mineral oil
Передня втулка: Shimano 14Gx36H, OLD:100MM, QR:133MM, HВ-TX506
Задня втулка: Shimano 14Gx36H 8/9/10-SPEED, OLD:135MM, QR:170MM, FH-TX506
Рульова колонка: МТВ СТ 1-1/8"x44x30мм, 28,6, NECO
Кермо: Алюміній, MTB 28,6х31,8x720мм
Гріпси: JD-607 125мм, АЛ кільця
Виніс керма: ARDIS L=60mm; 28.6mm/31,8mm; алюмінієвий
Сідло: Комфортне, Ardis MTB, з наповнювачем
Труба сідла: Ardis Al 30.9*300MM; алюмінієвий; замок з мікрорегулюванням
Педалі: NECO Aluminium чорні 120х100мм, WР625
Обід: CNC Sidewall GRAVITY ZX, алюмінієвий, двостінний; 622X19mm 36H
Покришки: CST 29x2.35 C1820 DK30 5504+420 L-C.A.T
Вага: 15.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15.9 кг |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |