



13 785 ₴
Велосипед гірський ARDIS "MANHATTAN" 29" рама алюміній, оригінальне обладнання Shimano, Suntour, та інше
В нашому магазині Ви отримаєте готовий, зібраний та налаштований велосипед, на якому одразу можна вирушити кататися. Запрошуємо на ТЕСТ-ДРАЙВ!
Також доставляємо Україною, пакування - заводська коробка, велосипед частково розібраний - легко зібрати в домашніх умовах, надаємо знижку на пересилку.
Транспорт має паспорт та офіційну гарантію виробника - 1 рік.
Техничні характеристики:
Тип велосипеда: Гірський
Діаметр коліс: 29"
Ростовка рами: 17" (зріст 160-180 см) 19" (зріст 170-185 см);
Вилка: SR SUNTOUR XCE 28 26mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу
Ручки перемикання: SHIMANO ST-EF41 3х7шв.
Матеріал рами: Алюміній
Передній перемикач: Shimano Tourney RD-TY300
Підвіска: Хардтейл
Задній перемикач: Shimano Tourney FD-TY300
Кількість швидкостей: 21 (3х7)
Касета/трещотка: Shimano Tourney MF-TZ500 14-28T 7 Speed
Тип гальма: Дискові механічні
Шатуни: SHIMANO FC-TY301, 175mm, 42-34-24 зуб. Алюмінієві
Каретка: NECO B910P картридж
Трансмісія: Механічна
Ланцюг: KMC Z7
Гальма: SHIMANO TorneyTX BR-TX805, Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm
Передня втулка: Shunfeng 14G*36H*100*108MM SF-A210
Задня втулка: Shunfeng 36H*135*145MM SF-A210R Aluminium
Рульова колонка: Neco
Кермо: ARDIS L=680mm/31,8mm; алюмінієвий
Гріпси: Ardis 130mm HL-G308
Виніс керма: ARDIS L=60mm; 28.6mm/31,8mm; алюмінієвий
Сідло: Комфортне, Ardis MTB, з наповнювачем
Труба сідла: Ardis Al 30.9*300MM; алюмінієвий; замок з мікрорегулюванням
Педалі: Neco WP-625 platform
Обід: ARDIS, алюмінієвий, двостінний; 622X19mm 36H
Покришки: CST Kirson 29x2,10 C1820
Вага: 15.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15.6 кг |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий глянець |