
10 900 ₴
Велосипед гірський ARDIS "NORMAN" 29" рама алюміній, оригінальне обладнання Shimano, Suntour, та інше
В нашому магазині Ви отримаєте готовий, зібраний та налаштований велосипед, на якому одразу можна вирушити кататися. Запрошуємо на ТЕСТ-ДРАЙВ!
Також доставляємо Україною, пакування - заводська коробка, велосипед частково розібраний - легко зібрати в домашніх умовах, надаємо знижку на пересилку.
Транспорт має паспорт та офіційну гарантію виробника - 1 рік.
Техничні характеристики:
Тип велосипеда: Гірський
Діаметр коліс: 29"
Ростовка рами: 19" (зріст 170-185 см); 21" (зріст 180-195 см)
Вилка: ZOOM Masera 29 26mm; хід 80mm
Ручки перемикання:SHIMANO ST-EF500 3х7шв
Матеріал рами: Алюміній
Передній перемикач: Shimano Tourney RD-TY300
Підвіска: Хардтейл
Задній перемикач: Shimano Tourney FD-TY300
Кількість швидкостей: 21 (3х7)
Касета/трещотка: Shimano Tourney MF-TZ500 14-28T 7 Speed
Тип гальма: Дискові механічні
Шатуни: Prowheel 42x34x24t TA-CN68
Каретка: NECO B910P картридж
Трансмісія: Механічна
Ланцюг: KMC Z7
Гальма: Repute DSC-710 Mechanical Disc Brake, Rotor Ø180 mm
Передня втулка: Shunfeng SF-A210F 14Gx36H, під дискове гальмо, алюмінієва, чорна
Задня втулка: Shunfeng 14Gx36H SF-A210 Aluminium
Рульова колонка: (Neco) 1-1/8
Кермо: ARDIS L=680mm/31,8mm; алюмінієвий
Гріпси: Velo VLG-207гумові
Виніс керма: ARDIS L=80mm; 28.6mm/31,8mm; алюмінієвий
Сідло: Комфортне, Ardis MTB, з наповнювачем
Труба сідла: ARDIS L=300mm; Ø27,2mm; алюмінієвий; замок з мікрорегулюванням
Педалі: FPD (FP-922), Алюмінієві платформи
Обід: CNC Sidewall GRAVITY ZX, алюмінієвий, двостінний; 622X19mm 36H
Покришки: CST Kirson 29x2,10 C1820
Вага: 15.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Помаранчевий |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15.2 кг |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |