









29 632 ₴
Алюмінієва рама, амортизаційна вилка, м'яке комфортне сидіння з амортизацією, фара, стопик з підсвіткою, повнорозмірні крила, підніжка, сигнал, дзеркала - велосипед повністю укомплектований і готовий ирушити в дорогу!
Двигун потужністю 800 Вт, розвиває швидкість 40 -45 км/год та Li-ion батарея на 60 В, 21 А/год, пробіг 65 км на одному заряді. Час заряджання приблизно 6 годин.
Запас ходу при середній швидкості 35 км/год та при навантажені 70 кг становить 69 км.
Характеристики:
1. Рама алюмінієва, колеса 20". На зріст 155-190 см.
2. Вилка амортизаційна 38 мм.
3. Двигун 800W.
4. 3 режима швидкості, максимальна 35-40 км/год.
5. Система PASS (assistant), 3 режима швидкості.
6. Акумулятор 60V/ 21Ah (літієвий), з`ємний.
7. ЖК дисплей: відображає швидкість, заряд акумулятора, пройдений кілометраж.
8. Заднє гальмо – стрічкове, переднє гальмо - барабанне.
9. Підсідельний штир – сталевий, з відкидним широким сидінням.
10. Шатуни – сталеві.
11. Кермо - сталь, винос керма – сталь.
12. Багажник сталевий.
13. Гума WANDA 20х2.3’’ (широка).
14. Фара на передній частині рами, стоп-сигнал на задній частині багажника з маячками поворотів.
15. Сигнал
16. Педалі сталь/пластик.
17. Дзеркала заднього виду.
18. Кошик, пасажирське сидіння, підножка.
18. Вага нетто: 31 кг
19. Вага брутто: 33,5 кг
20. Розмір коробки: 141*25*66см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Колір | Сірий |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Ємність батареї | 21 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |