
29 982 ₴
Сучасний, потужний та надійний електровелосипед торгової марки Corso з великим запасом ходу. Не вибагливий, мінімум ускладнень, легкий в управлінні та обслуговуванні.
Характеристики:
1. Рама сталева, колеса 20", обода литі магнієві.
2. Вилка амортизаційна без перемикача.
3. Двигун 800W.
4. Акумулятор літієвий 48V/20Ah. Модульний контролер.
Запас ходу при швидкості 28 км/год становить 59 км, навантаження 70 кг.
Запас ходу при швидкості 40 км/год становить 44 км, навантаження 70 кг.
5. Передні та задні барабанні гальма.
6. Підсідельний штир - сталевий.
7. Шатуни – сталеві, педалі – алюмінієві.
8. Кермо – сталеве; виніс керма – сталевий, регулюється по висоті.
9. Багажник сталевий з м’яким сидінням.
10. Покришки Wancom 20*2.5.
11. Передня фара, великий екран з NFC.
12. Корзина.
13. Тримач для телефона на кермі.
14. В коробці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Колір | Червоний |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Ємність батареї | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |