


10 550 ₴
|
Тип велосипеда |
Дитячий |
|
Рама |
AL |
|
Діаметр коліс |
24 |
|
Вилка |
MODE 24 DB, 28,6x25,4 |
|
Ручки перемикання |
Shimano ST-EF41 |
|
Матеріал рами |
Алюміній |
|
Передній перемикач |
Shimano Tourney FD-TY300 |
|
Підвіска |
Хардтейл |
|
Задній перемикач |
Shimano Tourney RD-TY300 |
|
Кількість швидкостей |
3х7 |
|
Касета |
Shimano MF-TZ500 |
|
Тип гальма |
Дискові механічні |
|
Шатуни |
Ardis 42x34x24t 152mm |
|
Трансмісія |
Механічна |
|
Каретка |
Neco |
|
Ланцюг |
KMC Z7 |
|
Гальма |
Repute DSC710 disc 160mm |
|
Рульова колонка |
Neco |
|
Кермо |
Ardis 25.4x580mm |
|
Виніс керма |
Ardis 60mm Aluminium |
|
Труба сідла |
Ardis ST 27.2x300mm |
|
Обід |
Gravity AL 36H, протиударний |
|
Покришки |
CST-PREM 24x2,10 C3032 |
Вага: 13,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Сірий |
| Вага | 14.3 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |