Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд |
Crossbike |
|
| Рік |
2025 |
|
| Стать |
Чоловічий,Унісекс |
|
| Вік |
Дорослий |
|
| Діаметр коліс |
29" |
|
| Тип рами |
Гірський |
Гірські велосипеди |
| Розмір рами |
19" |
|
| Матеріал рами |
Алюміній |
|
| Рама |
crossbike-alu-19 |
|
| Вага велосипеда |
25 кг |
|
| Серія |
Ultra |
|
| Тип амортизації |
Хардтейл |
|
| Кількість швидкостей |
21 швидкість |
|
| КОЛЬОРИ |
| Колір рами (основний) |
Чорний |
Black |
| Колір (додатковий) |
Срібло |
Silver |
| РУЛЬ |
| Кермо |
Сталь 680 * 22 - 2 * 31 - 8 * 1 - 2T. H - 30MM |
|
| Виніс руля |
Алюмінієвий |
|
| Рульова колонка |
XJ-D3 28.6*44*30MM H:9MM Безрізьбова |
|
| Грипси |
Гумові 125mm |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Сталь |
|
| Вилка |
Амортизаційна MD-320T-P 26"*31.8 сталь, 28.6*25.4*30*199 |
|
| Тип вилки |
Пружинно еластомірна |
|
| Хід вилки |
60 мм |
|
| Наявність LockOut |
Ні |
|
| Виделка додатково |
Безрізьбова |
|
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
|
| Втулка (Задня) |
3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
|
| Покришка (передня) |
29X2.125 |
|
| Покришка (задня) |
29X2.125 |
|
| Обода |
Подвійний алюмінієвий обід |
|
| Спиці |
14 G |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
Дискове механічне гальмо |
Дискові механічні гальма - це гальмо, де використовуються звичайний тросик, натискаючи на гальмівний важіль, ми тягнемо трос, який підтягує лапку каліпера, що створює тертя, яке в свою чергу призводить до гальмування. |
| Гальмо (Заднє) |
Дискове механічне гальмо |
|
| Тип гальм |
Дисковий механічний |
Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу |
| Гальмівні ручки |
Моноблок Shimano ST-EF500 |
|
| Діаметр ротора |
160 мм |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
MTB 3700 |
|
| Підсідельний штир |
Сталь |
|
| Педалі |
MX-P624. Пластик - |
|
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
Сталевий шатун 1/2*3*32*24*34*42*170mm |
|
| Каретка |
XH-04 68*122.5mm |
|
| Манетки (Ручки перемикання) |
Shimano ST-EF500 |
|
| Ланцюг |
FFC,Z51 112L |
|
| Касета |
FW-7 |
|
| Перемикач швидкостей (передній) |
Shimano FD-TZ30 |
|
| Перемикач швидкостей (задній) |
Shimano RD-TZ50 |
|
| Тип задньої втулки |
Під тріщатку |
|
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія на раму |
1 рік |
Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. |
| Гарантія на обладнання |
6 місяців |
|
| ЕЛЕКТРО |
| Потужність двигуна |
500W |
|
| Акумулятор |
48V 13Ah |
|
| Запас ходу |
45-50 км |
|
| Час заряду |
6 годин |
|
| Мотор |
Редукторный, Заднє мотор-колесо |
|
| Зарядний пристрій |
2А |
|
| Максимальна швидкість |
45 км/год |
|
| Розташування електродвигуна |
Заднє мотор-колесо |
|
| Тип акумулятора |
Li-ion |
|
| Розташування акумулятора |
На рамі |
|
| ІНШЕ |
| Задній амортизатор |
Ні |
|
| Комплектація |
Велосипед, підніжка, паспорт |
|
| Максимальне навантаження |
до 100 кг |
|
| Підлога для модуля підбору |
Чоловічий |
|
| Зростання для модуля підбору |
175-185 |
|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Зелений |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |