Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСИПЕДА |
| Бренд |
Titan |
|
| |
|
|
| |
|
|
| Діаметр коліс |
29" |
|
| Тип рами |
Гірський |
Гірські велосипеди |
| Розмір рами |
20" |
|
| Матеріал рами |
Алюміній |
|
| Рама |
Titan - alu-20 |
|
| Серія |
FOX |
|
| Тип амортизації |
Хардтейл |
|
| Кількість швидкостей |
21 швидкість |
|
| КОЛЬОРИ |
| Колір рами (основний) |
Чорний |
Black |
| Колір (додатковий) |
Зелений |
Green |
| РУЛЬ |
| Кермо |
Алюмінієвий |
|
| Виніс руля |
Алюмінієвий |
|
| Рульова колонка |
NECO H159DM |
|
| Грипси |
JD-713 22.2*120mm |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Алюміній |
|
| Вилка |
Titan - alu - amort-lock |
|
| Тип вилки |
Пружинно еластомірна |
|
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
GL-A23QF |
|
| Втулка (Задня) |
GL-A23QF |
|
| Покришка (передня) |
BL-783 29*2.35, BK |
|
| Покришка (задня) |
BL-783 29*2.35, BK |
|
| Обода |
Алюмінієвий подвійний |
|
| Спиці |
14 G |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
Дискове механічне гальмо |
Дискові механічні гальма - це гальмо, де використовуються звичайний тросик, натискаючи на гальмівний важіль, ми тягнемо трос, який підтягує лапку каліпера, що створює тертя, яке в свою чергу призводить до гальмування. |
| Гальмо (Заднє) |
Дискове механічне гальмо |
|
| Тип гальм |
Дисковий механічний |
Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу |
| Гальмівні ручки |
Моноблок |
|
| Діаметр ротора |
160 мм |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
Titan - MTB |
|
| Підсідельний штир |
Алюмінієвий |
|
| Педалі |
NECO WP-625 |
|
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
Prowheel |
|
| Каретка |
NECO B910. |
|
| Манетки (Ручки перемикання) |
Shimano ST-EF500 |
|
| Ланцюг |
KMC HV500 |
|
| Касета |
SHUNFENG FW-7. 7 SP |
|
| Перемикач швидкостей (передній) |
Shimano TZ500 |
|
| Перемикач швидкостей (задній) |
Shimano Tourney RD-TY300 |
|
| Тип задньої втулки |
З ексцентриком |
|
| ЕЛЕКТРО |
| Потужність двигуна |
500W |
|
| Акумулятор |
48V 13Ah |
|
| Запас ходу |
45-50 км |
|
| Час заряду |
2-7 годин |
|
| Мотор |
Заднє мотор-колесо |
|
| Зарядний пристрій |
2А |
|
| Максимальна швидкість |
35-40 км/год |
|
| Дисплей |
РК екран |
|
| Розташування електродвигуна |
Заднє мотор-колесо |
|
| Тип акумулятора |
Li-ion |
|
| Розташування акумулятора |
На рамі |
|
| ІНШЕ |
| Максимальне навантаження |
120 кг |
|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Синій |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |