Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСИПЕДА |
| Бренд |
Titan |
|
| Рік |
2024 |
|
| Стать |
Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
|
| Вік |
Дорослий, Підлітковий |
|
| Діаметр коліс |
29" |
|
| Тип рами |
Гірський |
Гірські велосипеди |
| Розмір рами |
17" |
|
| Матеріал рами |
Алюміній |
|
| Рама |
Titan - alu-17 |
|
| Вага велосипеда |
24 кг |
|
| Серія |
Volt |
|
| Тип амортизації |
Хардтейл |
|
| Кількість швидкостей |
7 швидкостей |
|
| КОЛЬОРИ |
| Колір рами (основний) |
Зелений |
Green |
| Колір (додатковий) |
Чорний |
Black |
| РУЛЬ |
| Кермо |
DTS-950A 610*22.2*2.6T*31.8, алюміній |
|
| Виніс руля |
DTS-269 |
|
| Рульова колонка |
KENLI KL411 |
|
| Грипси |
XL-G68 22.2*130MM |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Алюміній |
|
| Вилка |
Алюмінієва вилка |
|
| Тип вилки |
Пружинно еластомірна |
|
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
MY-607F |
|
| Обода |
Алюмінієвий подвійний |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
Дискове механічне гальмо |
Дискові механічні гальма - це гальмо, де використовуються звичайний тросик, натискаючи на гальмівний важіль, ми тягнемо трос, який підтягує лапку каліпера, що створює тертя, яке в свою чергу призводить до гальмування. |
| Гальмо (Заднє) |
Дискове механічне гальмо |
|
| Тип гальм |
Дисковий механічний |
Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу |
| Діаметр ротора |
160 мм |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
BKS-5009 |
|
| Підсідельний штир |
SP-A203 |
|
| Педалі |
NECO WP-302 |
|
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
1/2*3/32*38T*170*9/16, алюмінієвий шатун |
|
| Манетки (Ручки перемикання) |
SHIMANO SL-M315 |
|
| Касета |
SHUNFENG FW-05 |
|
| Перемикач швидкостей (задній) |
SHIMANO RD-TY300 |
|
| ЕЛЕКТРО |
| Потужність двигуна |
350W |
|
| Акумулятор |
36V 12.5AH |
|
| Мотор |
Задній двигун BAFANG G020.350D 36V 350W |
|
| Розташування електродвигуна |
Заднє мотор-колесо |
|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Вага | 24 кг |
| Колір | Зелений |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 32 км/год |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |