Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСИПЕДА |
| Бренд |
Titan |
|
| Рік |
2025 |
|
| |
|
|
| Вік |
Дорослий |
|
| Діаметр коліс |
26" |
|
| Тип рами |
Міський |
Міські велосипеди |
| Розмір рами |
16" |
|
| Матеріал рами |
Сталь |
|
| Рама |
Titan - ste-18 |
|
| Вага велосипеда |
23 |
|
| Серія |
Palermo |
Palermo |
| КОЛЬОРИ |
| Колір рами (основний) |
Білий |
White |
| Колір (додатковий) |
Білий |
White |
| РУЛЬ |
| Кермо |
Сталевий, довжина: 620mm |
|
| Виніс руля |
Сталевий |
|
| Рульова колонка |
Neco H800K |
|
| Грипси |
Гумові 125mm |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Сталь |
|
| Вилка |
Titan - ste - reg |
|
| Тип вилки |
Ригідна |
|
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
QS-102 |
|
| Втулка (Задня) |
falcon,сталь |
|
| Покришка (передня) |
SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
|
| Покришка (задня) |
SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
|
| Обода |
Алюмінієвий подвійний |
|
| Спиці |
14 G |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
V-Brake |
V-Brake (обідні гальма) Гальма v-brake кріпляться до рами або на рульовій вилці у верхній частині, щоб гальмівні колодки закріплені на важелях, здійснюючи гальмування за рахунок синхронного притискання колодок до обода. |
| Гальмо (Заднє) |
Falcon GL-C01, ножні гальма |
|
| Тип гальм |
V-Brake |
V-Brake ободні тормоза легкі дуже гарно ремонтуються Гальмування призводиться за допомогою троса який передає зусилля від гальмівної ручки. |
| Гальмівні ручки |
Алюмінева ручка |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
Titan - town |
|
| Підсідельний штир |
Сталь |
|
| Педалі |
Алюмінієві педалі VP |
|
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
|
| Каретка |
Кенлі. KL-08A |
|
| Ланцюг |
Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*100 |
|
| Касета |
Сталева, 22 зуби |
|
| Тип задньої втулки |
Гальмівна |
|
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія на раму |
12 місяців |
Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. |
| Гарантія на обладнання |
6 місяців |
|
| ЕЛЕКТРО |
| Потужність двигуна |
500W |
|
| Акумулятор |
48V 10AH |
|
| Час заряду |
2-7 годин |
|
| Максимальна швидкість |
30 км/год |
|
| Розташування електродвигуна |
Переднє мотор-колесо |
|
| Розташування акумулятора |
На рамі |
|
| ІНШЕ |
| Комплектація |
Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
|
| Максимальне навантаження |
120 кг |
|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Вага | 23 кг |
| Колір | Білий |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |