Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСИПЕДА |
| Бренд |
Titan |
|
| Рік |
2026 |
|
| Стать |
Чоловічий,Унісекс |
|
| Вік |
Дорослий |
|
| Діаметр коліс |
26" |
|
| Тип рами |
Міський |
Міські велосипеди |
| Розмір рами |
18" |
|
| Матеріал рами |
Сталь |
|
| Рама |
Titan - ste-18 |
|
| |
|
|
| Серія |
Neapol |
|
| КОЛЬОРИ |
| Колір рами (основний) |
Коричневий |
Brown |
| Колір (додатковий) |
Коричневий |
Brown |
| РУЛЬ |
| Кермо |
Сталевий, довжина: 620mm |
|
| Виніс руля |
Сталевий |
|
| Рульова колонка |
Neco H800K |
|
| Грипси |
Гумові 125mm |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Сталь |
|
| Вилка |
Titan - ste - reg |
|
| Тип вилки |
Ригідна |
|
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
QS-102 |
|
| Втулка (Задня) |
falcon,сталь |
|
| Покришка (передня) |
26"X2.0 Viper |
|
| Покришка (задня) |
26"X2.0 Viper |
|
| Обода |
Алюмінієвий подвійний |
|
| Спиці |
14 G |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
V-Brake |
V-Brake (обідні гальма) Гальма v-brake кріпляться до рами або на рульовій вилці у верхній частині, щоб гальмівні колодки закріплені на важелях, здійснюючи гальмування за рахунок синхронного притискання колодок до обода. |
| Гальмо (Заднє) |
Falcon GL-C01, ножні гальма |
|
| Тип гальм |
V-Brake |
V-Brake ободні тормоза легкі дуже гарно ремонтуються Гальмування призводиться за допомогою троса який передає зусилля від гальмівної ручки. |
| Гальмівні ручки |
Алюмінева ручка |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
Titan - town |
|
| Підсідельний штир |
Сталь |
|
| Педалі |
Алюмінієві педалі VP |
|
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
|
| Каретка |
Кенлі. KL-08A |
|
| Ланцюг |
Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*100 |
|
| Касета |
Сталева, 22 зуби |
|
| Тип задньої втулки |
Гальмівна |
|
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія на раму |
12 місяців |
Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. |
| Гарантія на обладнання |
6 місяців |
|
| ЕЛЕКТРО |
| Потужність двигуна |
500W |
|
| Акумулятор |
48V 13Ah |
|
| Запас ходу |
40 км |
|
| Час заряду |
6 годин |
|
| Мотор |
Редукторний, Переднє мотор-колесо |
|
| Зарядний пристрій |
2А |
|
| Максимальна швидкість |
35-40 км/год |
|
| Розташування електродвигуна |
Переднє мотор-колесо |
|
| Тип акумулятора |
Li-ion |
|
| Розташування акумулятора |
На рамі |
|
| ІНШЕ |
| Комплектація |
Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
|
| Максимальне навантаження |
до 100 кг |
|
| Підлога для модуля підбору |
Жіночий |
|
| Зростання для модуля підбору |
160-175 |
|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр колеса | 28 мм |
| Вага | 22 кг |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Чорний |
|
| Кермо | Сталь 680*22 - 2*31 - 8 *1 - 2T. H - 30MM |
| Кермова колонка | XJ-D3 28.6*44*30MM H:9MM Безнарізна |
| Сідло | MTB 3700 |
| Вилка | Амортизаційна MD-320T-P 26"*31.8 сталь, 28.6*25.4*30*199 |
| Тип рами | Гірський |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Цепь | FFC,Z51 112L |
| Педалі | MX-P624. Пластик |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рік | 2025 |
| Каретка | XH-04 68*122.5mm |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Хід вилки | 60 мм |
| Діаметр ротора | 160 mm |
| Розмір рами | 19" |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Рама | crossbike-alu-19 |
| Вік | Дорослий |
| Акумулятор | 48V 13Ah |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Розташування акумулятора | На раме |
| Серія | Ultra |
| Покришка (задня) | 29X2.125 |
| Переключатель скоростей (Задний) | Shimano RD-TZ50 |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Ободи | Подвійний алюмінієвий обід |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Колір (додатковий) | Срібло |
| Перемикач швидкостей (Передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (передня) | 29X2.125 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Діаметр коліс | 29" |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Касета | FW-7 |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Втулка (Передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Матеріал_рами | Алюміній |
| Гальмо (Передній) | Дискове механічне гальмо |
| Зріст для модуля підбору | 180-185 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Комплектація | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Стать для модуля підбору | Чоловічий |
| Вынос руля | Алюмінієвий |
| Час заряджання | 6 годин |
| Тормоз (Задний) | Дискове механічне гальмо |
| Задній Амортизатор | Немає |
| Наявність LockOut | Немає |
| Гарантия на раму | 1 рік |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Виделка додаткова | Безнарізна |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Тип задньої втулки | Під тріскачку |
| Спиці | 14 G |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Запас ходу | 45-50 км |
| Мотор | Редукторний, заднє мотор-колесо. |
| Потужність двигуна | 500W |