



16 130 ₴
Фет байк — популярний, стильний велосипед для бездоріжжя, а також для встановлення електрообладнання і для людей із великою вагою.
Для тих, хто не пропрацював їздити на такому типі велосипедів: педалювання нічим не відрізняється від звичайного велосипеда, ви не відчуваєте додаткового навантаження; а ось відчуття змінюються — ви відчуваєте себе королем дороги, як джип серед легковушок!
Цей тип велосипедів витривалий, - завдяки великим колесам, жорсткой вилці — максимальне корисне навантаження: 120 кг.
|
Тип велосипеда |
Фетбайк |
|
Діаметр коліс |
26" |
|
Вилка |
Сталева жорстка, під дискові гальма |
|
Ручки перемикання |
Shimano ST-EF500 |
|
Матеріал рами |
Алюміній |
|
Передній перемикач |
Shimano Tourney FD-TY300 |
|
Підвіска |
Ригід |
|
Задній перемикач |
Shimano Tourney RD-TY300 |
|
Кількість швидкостей |
3х7 |
|
Касета |
Shimano MF-TZ500 14-28t |
|
Тип гальма |
Дискові механічні |
|
Шатуни |
Ardis Mtb 42x34x24t |
|
Трансмісія |
Механічна |
|
Ланцюг |
KMC Z7 |
|
Гальма |
Repute DSC310 disc |
|
Рульова колонка |
Neco |
|
Кермо |
Ardis 31,8x660mm |
|
Гріпси |
Ardis MTB |
|
Виніс керма |
Ardis 80mm |
|
Сідло |
Ardis MTB |
|
Труба сідла |
Ardis 30,4x250mm |
|
Педалі |
MTB сталь/пластик |
|
Обід |
Алюміній, полегшені, ширина 80мм 26" |
|
Покришки |
Chaoyang 26x4,0 |
|
Вага |
17кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Фетбайк |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 30" |
| Розмір рами | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 17 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 6 міс |