



6 578 ₴
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Тип велосипеда | MTB, хартейл |
| Діаметр колес | 24 |
| Розмір рами | 13" |
| Вага (сер.) | 13.2 |
| Макс. споряджена вага | 80 |
| Рік | 2026 |
| Колір | чорно-зелений, чорно-синій, чорно-червоний |
| РАМА | |
| Рама | алюміній |
| Вилка | 24 MLO CT |
| Рульова колонка | MTB |
| ПРИВІД | |
| Швидкостей | 7 |
| Манетки | Shimano |
| Передній перемикач | |
| Задній перемикач | Sunrun RD-HG-26A |
| Касета | Shunfeng SF-FW05 |
| Шатуни | MTB CT 42x34x24t |
| Ланцюг | MAYA |
| Каретка | Kenli |
| ГАЛЬМА | |
| Тип гальм | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Sunrun |
| КОЛЕСА | |
| Ободи |
подвійні 36h |
| Спиці | чорні |
| Покришки | Forza 24x2,10 |
| КОМПЛЕКТУЮЧІ | |
| Кермо | CT Crossride 31,8x540mm |
| Гріпси | гумові |
| Винос | Crossride 60mm |
| Сідло | Crossride MTB |
| Підсідільний штир | CT 28,6x200mm |
| Педалі | NECO |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Колір | Червоний |
| Вага | 13.2 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |