
10 200 ₴
|
Тип велосипеда |
Гірський |
|
Діаметр коліс |
24 |
|
Вилка |
Стальна, Ardis 24 28mm; хід 75mm |
|
Ручки перемикання |
SHIMANO ST-EF500 3х7шв |
|
Матеріал рами |
Алюміній |
|
Передній перемикач |
SHIMANO FD-TY500 Tourney |
|
Підвіска |
Хардтейл |
|
Задній перемикач |
SHIMANO RD-TY500 Tourney |
|
Кількість швидкостей |
3х7 |
|
Касета |
SHIMANO MF-TZ500-7 QD 14-28 зуб |
|
Тип гальма |
Дискові механічні |
|
Шатуни |
170mm, 42-34-24 зуб. Сталь |
|
Трансмісія |
Механічна |
|
Ланцюг |
KMC Z Narrow |
|
Гальма |
Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm |
|
Передня втулка |
Shunfeng 36H, сталеві |
|
Рульова колонка |
FENGTAI 1-1/8" |
|
Кермо |
ARDIS 620mm/31,8mm; Сталевий |
|
Виніс керма |
ARDIS L=80mm; 28.6mm/25,4mm; алюмінієвий |
|
Сідло |
Ardis |
|
Труба сідла |
ARDIS L=300mm; Ø28,6mm; сталевий |
|
Педалі |
NECO WP-165, пластикові |
|
Обід |
Aluminium 24 GRAVITY GR |
|
Покришки |
Compass MTB 24x2.10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 14.3 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |