
2 450 ₴
Вилка 27,5" SR Suntour SF18-XCE-DS, 1-1/8" х 255мм, хід: 80мм, біла
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SR Suntour |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Вага | 2630 г |
| Матеріал штока | Алюміній |
| Кріплення гальм | тільки Disc |
| Хід вилки | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний матовий |
| Наявність амортизатора | Амортизаційна |
| Мoдель | SF18 |
| Бренд велозапчастин | Suntour |
| Варіант гальм на вилці | під диск.торм. |
| Розмір колеса в дюймах | 27,5 " |
| Тип дропауту вилки | під ексцентрик |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Довжина штока вилки в мм | шток — 255 мм |
| Матеріал штанів вилки | алюміній |