Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСИПЕДА |
| Бренд |
Crossbike |
|
| |
|
|
| Стать |
Чоловічий,Унісекс |
|
| Вік |
Дорослий |
|
| Діаметр коліс |
27.5" |
|
| Тип рами |
Гірський |
Гірські велосипеди |
| Розмір рами |
17" |
|
| Матеріал рами |
Алюміній |
|
| Рама |
crossbike-alu-17 |
|
| Вага велосипеда |
17 кг |
|
| Серія |
Tracker |
|
| Тип амортизації |
Хардтейл |
|
| Кількість швидкостей |
21 швидкість |
|
| КОЛЬОРИ |
| |
|
|
| РУЛЬ |
| Кермо |
Сталь W660*Ø22.2*Ø31.8*1.4T H:20MM |
|
| Виніс руля |
Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
|
| Рульова колонка |
1 1/8*44 *30MM H:9 |
|
| Грипси |
130MM JD-196 |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Сталь |
|
| Вилка |
Амортизаційна вилка, сталь: безрізьбова |
|
| Тип вилки |
Пружинно еластомірна |
|
| |
|
|
| Наявність LockOut |
Ні |
|
| Виделка додатково |
38 мм |
Зовнішня нога діаметр 38 мм |
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
3/8*14G*36H*100*140mm |
сталь |
| Втулка (Задня) |
3/8*14G*36H*135*180MM |
|
| Покришка (передня) |
27,5*2.125 HYD-057 |
|
| Покришка (задня) |
27,5*2.125 HYD-057 |
|
| Обода |
Алюмінієвий подвійний |
|
| Спиці |
14 G |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
Дискове механічне гальмо |
Дискові механічні гальма - це гальмо, де використовуються звичайний тросик, натискаючи на гальмівний важіль, ми тягнемо трос, який підтягує лапку каліпера, що створює тертя, яке в свою чергу призводить до гальмування. |
| Гальмо (Заднє) |
Дискове механічне гальмо |
|
| Тип гальм |
Дисковий механічний |
Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу |
| Гальмівні ручки |
Моноблок Shimano ST-EF500 |
|
| Діаметр ротора |
160 мм |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
MTB 3710 |
|
| Підсідельний штир |
28.6*300MM*1.2T Сталь 2P-200 |
|
| Педалі |
FP-803B FP |
9/16" Пластикові |
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
Шатун сталевий 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
|
| Каретка |
Kenli картридж |
|
| Манетки (Ручки перемикання) |
Shimano ST-EF500 |
|
| Ланцюг |
Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*106 |
|
| Касета |
SHUNFENG FW-7. 7 SP |
|
| Перемикач швидкостей (передній) |
Shimano FD-TZ30 |
|
| Перемикач швидкостей (задній) |
Shimano RD-TZ50 |
|
| Тип задньої втулки |
Під тріщатку |
|
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія на раму |
12 місяців |
Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. |
| Гарантія на обладнання |
6 місяців |
|
| |
|
| Виробник | Crossbike |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Синій |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Хід вилки | 120 мм |
|
| Кермо | Сталь W660*Ø22.2*Ø31.8*1.4T H:20MM |
| Кермова колонка | 1 1/8*44 *30MM H:9 |
| Сідло | MTB 3710 |
| Вилка | Амортизаційна вилка сталь: безнарізна |
| Тип рами | Гірський |
| Цепь | Цепь FFC C30 . 1/2*3/32*106 |
| Педалі | FP-803B FP |
| Підсідельний штир | 28.6*300MM*1.2T Сталь 2P-200 |
| Каретка | Kenli картридж |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Діаметр ротора | 160 mm |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Рама | crossbike-alu-17 |
| Вік | Дорослий |
| Грипси | 130MM JD-196 |
| Серія | Tracker |
| Покришка (задня) | 27,5*2.125 HYD-057 |
| Переключатель скоростей (Задний) | Shimano RD-TZ50 |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Перемикач швидкостей (Передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (передня) | 27,5*2.125 HYD-057 |
| Система шатунів | Шатун сталевий 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Касета | SHUNFENG FW-7 . 7 SP |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Втулка (Передня) | 3/8*14G*36H*100*140mm |
| Матеріал_рами | Алюміній |
| Гальмо (Передній) | Дискове механічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Вынос руля | Алюмінієвий винос, довжина: 80мм |
| Тормоз (Задний) | Дискове механічне гальмо |
| Задній Амортизатор | Немає |
| Наявність LockOut | Немає |
| Гарантия на раму | 12 місяців |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Виделка додаткова | 38 мм |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Тип задньої втулки | Під тріскачку |
| Спиці | 14 G |