
6 400 ₴
Увага! Ціна вказана за велосипед від виробника -зібран на 75%, заводські налаштування. Складання та коригування налаштувань в ціну не входять.
|
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСИПЕДА |
|||
| Бренд | Crossbike | ||
| Рік | 2025 | ||
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс | ||
| Вік | Підліток | ||
| Діаметр коліс | 27.5" | ||
| Тип рами | Гірський | Гірські велосипеди | |
| Розмір рами | 15" | ||
| Матеріал рами | Сталь | ||
| Рама | crossbike-ste-15 | ||
| Вага велосипеда | 17 кг | ||
| Серія | Energy | ||
| Тип амортизації | Хардтейл | ||
| Кількість швидкостей | 21 швидкість | ||
| КОЛЬОРИ | |||
| Колір рами (основний) | Чорний | Black | |
| Колір (додатковий) | Синій | Blue | |
| РУЛЬ | |||
| Кермо | Сталевий .680mm | ||
| Виніс руля | Алюмінієвий | ||
| Рульова колонка | XJ-D3 28.6*44*30MM H:9MM Безрізьбова | ||
| Грипси | Гумові 125mm | ||
| ВИЛКА | |||
| Матеріал вилки | Сталь | ||
| Вилка | Амортизаційна MD-320T-P 26"*31.8 сталь, 28.6*25.4*30*199 | ||
| Тип вилки | Пружинно еластомірна | ||
| Хід вилки | 60 мм | ||
| Наявність LockOut | Ні | ||
| Виделка додатково | Безрізьбова | ||
| КОЛІСНА ЧАСТИНА | |||
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь | ||
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь | ||
| Покришка (передня) | 27.5X1.95 | ||
| Покришка (задня) | 27.5X1.95 | ||
| Обода | Алюмінієвий подвійний | ||
| Спиці | 14 G | ||
| БЕЗПЕКА | |||
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо | Дискові механічні гальма - це гальмо, де використовуються звичайний тросик, натискаючи на гальмівний важіль, ми тягнемо трос, який підтягує лапку каліпера, що створює тертя, яке в свою чергу призводить до гальмування. | |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо | ||
| Тип гальм | Дисковий механічний | Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу | |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 | ||
| Діаметр ротора | 160 мм | ||
| ПОСАДКА | |||
| Сідло | MTB 3700 | ||
| Підсідельний штир | Сталь | ||
| Педалі | MX-P624. Пластик - | ||
| ТРАНСМІССІЯ | |||
| Система шатунів | 1/2*3/32*24*34*42T*152мм | Пластиковий захист | |
| Каретка | XH-04 68*122.5mm | ||
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 | ||
| Ланцюг | FFC,Z51 112L | ||
| Касета | FW-7 | ||
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 | ||
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 | ||
| Тип задньої втулки | Під тріщатку | ||
| ГАРАНТІЯ | |||
| Гарантія на раму | 12 місяців | Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. | |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців | ||
| ІНШЕ | |||
| Задній амортизатор | Ні | ||
| Комплектація | Велосипед, підніжка, паспорт | ||
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик | ||
| Зростання для модуля підбору | 160-175 | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Помаранчевий |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 17 кг |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Кермо | Сталевий.680mm |
| Кермова колонка | XJ-D3 28.6*44*30MM H:9MM Безнарізна |
| Сідло | MTB 3700 |
| Вилка | Амортизаційна MD-320T-P 26"*31.8 сталь, 28.6*25.4*30*199 |
| Тип рами | Гірський |
| Цепь | FFC,Z51 112L |
| Педалі | MX-P624. Пластик |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Каретка | XH-04 68*122.5mm |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Хлопчик, Дівчинка, Унісекс |
| Діаметр ротора | 160 mm |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Рама | crossbike-ste-15 |
| Вік | Підліток |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Серія | Energy |
| Покришка (задня) | 27.5X1.95 |
| Переключатель скоростей (Задний) | Shimano RD-TZ50 |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Перемикач швидкостей (Передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (передня) | 27.5X1.95 |
| Система шатунів | 1/2*3/32*24*34*42T*152 мм |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Касета | FW-7 |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Втулка (Передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Матеріал_рами | Сталь |
| Гальмо (Передній) | Дискове механічне гальмо |
| Зріст для модуля підбору | 160-175 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Комплектація | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Стать для модуля підбору | Хлопчик |
| Вынос руля | Алюмінієвий |
| Тормоз (Задний) | Дискове механічне гальмо |
| Задній Амортизатор | Немає |
| Наявність LockOut | Немає |
| Гарантия на раму | 12 місяців |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Виделка додаткова | Безнарізна |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Тип задньої втулки | Під тріскачку |
| Спиці | 14 G |