

28 900 ₴
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСІПЕДА
Бренд Titan
Вік Дорослий
Діаметр коліс 26"
Тип рами Міський велосипед
Розмір рами 18"
Матеріал рами Сталь
Рама Titan – ste-18
Серия Sorento
КОЛІР
Колір рами (основний) Білий
КЕРМО
Кермо Сталеве.580mm
Виніс керма Сталевий
Кермова колонка Neco H800K
Грипси Гумові 125mm
ВИЛКА
Матеріал вилки Сталь
Вилка Titan — ste — reg
Тип вилки Ригідна
КОЛЕСНА ЧАСТИНА
Втулка (передня) QS-102
Втулка (Задня) falcon, Stal
Покришка (передня) 26"X2.0 Viper
Покришка (задня) 26"X2.0 Viper
Ободи подвійний Алюмінієвий
Спиці 14 G
БЕЗОПАСНОСТЬ
Гальмо (переднє) V-Brake
Гальмо (задній) Falcon GL-C01, ножні гальма
Тип гальм V-Brake
Гальмівні ручки Алюмінієва ручка
ПОСАДКА
Сідло Comfort
Підсідельний штир Сталь
Педалі Алюмінієві педалі VP
ТРАНСМІСІЯ
Система шатунів Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM
Каретка Кенлі. KL-08A
Ланцюг Цеп FFC C30. 1/2*3/32*100
Касета Сталева, 22 зуби
Тип задньої втулки Гальмівна
ГАРАНТІЯ
Гарантія на раму Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття.
Гарантія на обладнання 6 місяців
ЭЛЕКТРО
Потужність двигуна 500W
Аккумулятор 48V 13AH
Швидкість: 35-40 км/год
Час заряджання 6 годин
Мотор Редукторний, Переднє мотор-колесо.
Зарядний пристрій 2 А
Максимальна швидкість 35-40 KM/H
Розташування електродвигуна Переднє мотор-колесо
Тип акумулятора Li-ion
Розташування акумулятора На рамі
ІНШІ
Комплектація Велосипед. підніжка. крила. паспорт******
Підлоги для модуля підборіддя Жіночий
Зріст для модуля підбору 160-175
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Колір | Білий |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 27 км/год |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Користувацькі характеристики | |
| Кермо | Сталевий.580mm |
| Кермова колонка | Neco H800K |
| Сідло | Comfort |
| Вилка | Titan - ste - reg |
| Тип рами | Городской |
| Цепь | Цепь FFC C30 . 1/2*3/32*100 |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рік | 2025 |
| Каретка | Kenli. KL-08A |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Розмір рами | 18" |
| Гальмівні ручки | Алюмінієва ручка |
| Рама | Titan - ste-18 |
| Вік | Дорослий |
| Акумулятор | 36V 10AH |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Розташування акумулятора | На раме |
| Серія | Sorento |
| Покришка (задня) | 26"X2.0 Viper |
| Втулка (Задня) | falcon, Stal |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Колір (додатковий) | Білий |
| Покришка (передня) | 26"X2.0 Viper |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL,1/2*1/8*38T*165MM |
| Діаметр коліс | 26" |
| Касета | Сталева, 22 зуби |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Тип гальм | V-Brake |
| Втулка (Передня) | QS-102 |
| Матеріал_рами | Сталь |
| Гальмо (Передній) | V-Brake |
| Зріст для модуля підбору | 160-175 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт****** |
| Стать для модуля підбору | Жіночий |
| Вынос руля | Сталевий |
| Час заряджання | 6 годин |
| Тормоз (Задний) | Falcon GL-C01, ножне гальмо |
| Гарантия на раму | 12 місяців |
| Тип вилки | Ригідна |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Тип задньої втулки | Гальмівна |
| Спиці | 14 G |
| Розташування електродвигуна | Переднє мотор-колесо |
| Запас ходу | 30 км |
| Мотор | Редукторний, Переднє мотор-колесо |
| Потужність двигуна | 350W |