
17 103 ₴
Тип велосипеда: Гірський
Діаметр коліс: 27.5
Вилка: SR Suntour 27.5 XCT-HLO Disk, хід 100мм
Ручки перемикання: Shimano ST-EF505 3x8 Speed
Матеріал рами: Алюміній
Передній перемикач: Shimani Altus FD-M311 Down swing
Підвіска: Хардтейл
Задній перемикач: Shimano Altus RD-M310-L, 8 Speed
Кількість швидкостей: 3х8
Касета: Shimano Acera CS-HG31 11-32t 8 speed
Тип гальма: Дискові гідравлічні
Шатуни: Shimano FC-TY301 42x34x24t 175mm, чорні
Трансмісія: Механічна
Ланцюг: KMC Z72 8 speed
Виробник: Ardis
Гальма: Shimano BR-MT200 Hydraulic, ротор 160мм
Передня втулка: Shimano FH-TX506/ HB-TX506 14gx36H Black, Disk
Рульова колонка: Kenli QLR-44
Кермо: Ardis Aluminium 22,2x31,8x660mm Black
Гріпси: Velo VLG-1670 132mm
Виніс керма: Ardis Aluminium 90mm, 28,6x31,8
Сідло: GrandStar GS-1520
Труба сідла: Ardis Aluminium 30,4x300mm
Педалі: Neco WP-625 пластик
Обід: Ardis Aluminium 27.5x14Gx1,75
Покришки: CST Prem. MTB All terrains 27.5x2.10 C1820
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 16" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Помаранчевий |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Вилка | Пружинно-еластомірна з локаутом та регулюванням жорсткості |
| 7. Обладнання | Shimano Tourney |
| Гальма | Гідравліка Logan, дискові |
| Зріст велосипедиста | 172-187 |
| 4. Перемикання швидкостей/задня перекидка | Shimano Tourney TY 300DD |
| 3. Напрямна ланцюга/передня перекидка | Shimano Tourney TZ 5000 |
| 2. Манетки/перемикачі на кермі | Shimano SL M-315 |