Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСИПЕДА |
| Бренд |
Crossbike |
|
| Рік |
2022 |
|
| Стать |
Чоловічий,Унісекс |
|
| Вік |
Дорослий |
|
| Діаметр коліс |
27.5" |
|
| Тип рами |
Гірський |
Гірські велосипеди |
| Розмір рами |
15" |
|
| Матеріал рами |
Сталь |
|
| Рама |
crossbike-ste-15 |
|
| Вага велосипеда |
16 кг |
|
| Серія |
Shark |
|
| Тип амортизації |
Хардтейл |
|
| Кількість швидкостей |
21 швидкість |
|
| КОЛЬОРИ |
| Колір рами (основний) |
Чорний |
Black |
| Колір (додатковий) |
червоний |
Red |
| РУЛЬ |
| Кермо |
Сталевий, довжина: 680mm |
|
| Виніс руля |
Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
|
| Рульова колонка |
NECO 1-1/8*44*30 без різьбова |
|
| Грипси |
Гумові 125mm |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Сталь |
|
| Вилка |
crossbike-ste-amort |
|
| Тип вилки |
Пружинно еластомірна |
|
| Хід вилки |
60 мм |
|
| Наявність LockOut |
Ні |
|
| Виделка додатково |
Безрізьбова |
|
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
M9*14G*36H*100*108mm |
|
| Втулка (Задня) |
3/8*14G*36H*135*180мм |
|
| Покришка (передня) |
PULIMA K1153, 27.5X2.125 |
|
| Покришка (задня) |
PULIMA K1153, 27.5X2.125 |
|
| Обода |
Алюмінієвий подвійний |
|
| Спиці |
14 G |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
JMT-01 |
|
| Гальмо (Заднє) |
JMT-01 |
|
| Тип гальм |
Дисковий механічний |
Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу |
| Гальмівні ручки |
Моноблок Shimano EF51 |
|
| Діаметр ротора |
160 мм |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
Titan - MTB |
|
| Підсідельний штир |
Сталь |
|
| Педалі |
Педалі NECO WP-401 |
|
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
|
| Каретка |
Кенлі. KL-08A |
|
| Манетки (Ручки перемикання) |
Shimano ST-EF51 21speed |
|
| Ланцюг |
Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*114 |
|
| Касета |
SHUNFENG FW-7. 7 SP |
|
| Перемикач швидкостей (передній) |
Shimano FD-TZ30 |
|
| Перемикач швидкостей (задній) |
SHIMANO RD-TZ50 пряма установка, довга лапка |
|
| Тип задньої втулки |
Під тріщатку |
|
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія на раму |
6 місяців |
Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. |
| Гарантія на обладнання |
3 місяці |
|
| ІНШЕ |
| Задній амортизатор |
Ні |
|
| Комплектація |
Велосипед, підніжка, паспорт |
|
| Виробник | Crossbike |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Червоний |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Хід вилки | 60 мм |
|
| Кермо | Сталева, довжина: 680mm |
| Кермова колонка | NECO 1-1/8*44*30 без різь |
| Сідло | Titan - MTB |
| Вилка | crossbike-ste-amort |
| Тип рами | Гірський |
| Цепь | Цепь FFC C30 . 1/2*3/32*114 |
| Педалі | Педалі NECO WP-401 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Каретка | Kenli. KL-08A |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Діаметр ротора | 160 mm |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Рама | crossbike-ste-15 |
| Вік | Дорослий |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Серія | Shark |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153 , 27.5X2.125 |
| Переключатель скоростей (Задний) | SHIMANO RD-TZ50 пряма установка, довга лапка |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180 мм |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 21speed |
| Перемикач швидкостей (Передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153 , 27.5X2.125 |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8.1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Касета | SHUNFENG FW-7 . 7 SP |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Втулка (Передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Матеріал_рами | Сталь |
| Гальмо (Передній) | JMT-01 |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Комплектація | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Вынос руля | Алюмінієвий винос, довжина: 80мм |
| Тормоз (Задний) | JMT-01 |
| Задній Амортизатор | Немає |
| Наявність LockOut | Немає |
| Гарантия на раму | 6 місяців |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Виделка додаткова | Безнарізна |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Тип задньої втулки | Під тріскачку |
| Спиці | 14 G |