Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд |
Crossbike |
|
| |
|
|
| |
|
|
| Діаметр коліс |
27.5" |
|
| Тип рами |
Гірський |
Гірські велосипеди |
| Розмір рами |
15" |
|
| Матеріал рами |
Алюміній |
|
| Рама |
crossbike-ste-15 |
|
| |
|
|
| Серія |
Everest |
|
| Тип амортизації |
Хардтейл |
|
| Кількість швидкостей |
21 швидкість |
|
| |
| РУЛЬ |
| Кермо |
Сталь. 650 * 22 - 2 * 31 - 8 * 1 - 2T. H - 20MM |
|
| Виніс руля |
Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
|
| Рульова колонка |
1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
|
| Грипси |
Гумові 125mm |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Сталь |
|
| Вилка |
Амортизаційна вилка "Cross" |
|
| Тип вилки |
Пружинно еластомірна |
|
| |
|
|
| Наявність LockOut |
Ні |
|
| Виделка додатково |
Безрізьбова |
|
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
передня втулка з ексцентриком |
|
| Втулка (Задня) |
Shunfeng 135*180MM сталева |
|
| Покришка (передня) |
PULIMA K1153, 27.5X2.125 |
|
| Покришка (задня) |
PULIMA K1153, 27.5X2.125 |
|
| Обода |
Подвійний Алюмінієвий 27 - 5"*1 - 75*14G*36H |
|
| Спиці |
14 G |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
JMT-01 |
|
| Гальмо (Заднє) |
JMT-01 |
|
| Тип гальм |
Дисковий механічний |
Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу |
| Гальмівні ручки |
Моноблок Shimano EF51 |
|
| Діаметр ротора |
160 мм |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
MTB сідло "Cross" |
|
| Підсідельний штир |
Сталь |
|
| Педалі |
NECO WP-401 |
|
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
|
| Каретка |
Kenli |
|
| Манетки (Ручки перемикання) |
Shimano ST-EF51 |
|
| Ланцюг |
KMC.C7 118L |
|
| Касета |
SHUNFENG FW-7. 7 SP |
|
| Перемикач швидкостей (передній) |
Shimano TZ30 |
|
| Перемикач швидкостей (задній) |
Shimano TZ50 |
|
| Тип задньої втулки |
Трещатка |
|
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія на раму |
1 рік |
Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. |
| Гарантія на обладнання |
6 місяців |
|
| Виробник | Crossbike |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Синій |
| Хід вилки | 120 мм |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
|
| Кермо | Сталь. 650*22 - 2*31 - 8 *1 - 2T. H - 20MM |
| Кермова колонка | 1-1/8*44*30, Інтегрована, безнарізна |
| Сідло | MTB седло "Cross" |
| Вилка | Амортизаційна вилка Cross |
| Тип рами | Гірський |
| Цепь | KMC.C7 118L |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рік | 2024 |
| Каретка | Kenli |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Хлопчик, Дівчинка, Унісекс |
| Діаметр ротора | 160 mm |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Рама | Cross - alu-15 |
| Вік | Дитячий.Подросток |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Серія | Everest |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153 , 27.5X2.125 |
| Переключатель скоростей (Задний) | Shimano TZ50 |
| Втулка (Задня) | Shunfeng 135*180MM сталева |
| Ободи | Подвійний Алюмінієвий 27 - 5"*1 - 75*14G*36H |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Перемикач швидкостей (Передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153 , 27.5X2.125 |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8.1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Касета | SHUNFENG FW-7 . 7 SP |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Втулка (Передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Матеріал_рами | Алюміній |
| Гальмо (Передній) | JMT-01 |
| Зріст для модуля підбору | 205-220 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Комплектація | ***** |
| Стать для модуля підбору | Жіночий |
| Вынос руля | Алюмінієвий винос, довжина: 80мм |
| Тормоз (Задний) | JMT-01 |
| Задній Амортизатор | Немає |
| Наявність LockOut | Немає |
| Гарантия на раму | 1 рік |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Виделка додаткова | Безнарізна |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Тип задньої втулки | Тріскачка |
| Спиці | 14 G |