

12 200 ₴
1826
| Стать | Чоловічий,Унісекс | ||
| Вік | Дорослий | ||
| Діаметр коліс | 26" | ||
| Тип рами | Фетбайк | Фетбайки | |
| Розмір рами | 19" | ||
| Матеріал рами | Сталь | ||
| Рама | Cross - ste-19 | ||
| Серія | Tank | ||
| Тип амортизації | Хардтейл | ||
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей | ||
| РУЛЬ | |||
| Кермо | Сталевий, довжина: 620mm | ||
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм | ||
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова | ||
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні | ||
| ВИЛКА | |||
| Матеріал вилки | Сталь | ||
| Вилка | Cross-stell-reg | ||
| Тип вилки | Ригідна | ||
| Наявність LockOut | Ні | ||
| КОЛІСНА ЧАСТИНА | |||
| Втулка (передня) | з ексцентриком | ||
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь | ||
| Покришка (передня) | WH 26X4.0 | ||
| Покришка (задня) | WH 26X4.0 | ||
| Обода | Алюмінієвий 26"*4 - 0*14G*36H | ||
| Спиці | 14 G | ||
| БЕЗПЕКА | |||
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо | Дискові механічні гальма - це гальмо, де використовуються звичайний тросик, натискаючи на гальмівний важіль, ми тягнемо трос, який підтягує лапку каліпера, що створює тертя, яке в свою чергу призводить до гальмування. | |
| Гальмо (Заднє) | LOGAN DX-2012 | ||
| Тип гальм | Дисковий механічний | Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу | |
| Гальмівні ручки | SUNSHINE SSY-24, Алюмінієва | ||
| Діаметр ротора | 160 мм | ||
| ПОСАДКА | |||
| Сідло | MTB сідло "Cross" | ||
| Підсідельний штир | Алюмінієвий | ||
| Педалі | NECO WP-931A | ||
| ТРАНСМІССІЯ | |||
| Система шатунів | 1/2*3/32* 42T*170мм*9/16, сталевий шатун із подвійним пластиковим покриттям | ||
| Каретка | картридж | ||
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 | ||
| Тип задньої втулки | З ексцентриком | ||
| ГАРАНТІЯ | |||
| Гарантія на раму | 12 місяців | Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. | |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців | ||
| ІНШЕ | |||
| Задній амортизатор | Ні | ||
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Тип велосипеда | Фетбайк |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Кермо | Сталева, довжина: 620mm |
| Кермова колонка | 1-1/8*44*30, Інтегрована, безнарізна |
| Сідло | MTB седло "Cross" |
| Вилка | Cross-stell-reg |
| Тип рами | Фетбайк |
| Педалі | NECO WP-931A |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Каретка | картридж |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Діаметр ротора | 160 mm |
| Гальмівні ручки | SUNSHINE SSY-24, Алюмінієва |
| Рама | Cross - ste-19 |
| Вік | Дорослий |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120mm. чорні |
| Серія | Tank |
| Покришка (задня) | WH 26X4.0 |
| Переключатель скоростей (Задний) | Shimano RD-TZ50 |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Ободи | Алюмінієвий 26"*4 — 0*14G*36H |
| Покришка (передня) | WH 26X4.0 |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 42T*170 мм*9/16, сталевий шатун із подвійним пластиковим покриттям |
| Діаметр коліс | 26" |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Втулка (Передня) | з ексцентриком |
| Матеріал_рами | Сталь |
| Гальмо (Передній) | Дискове механічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт****** |
| Вынос руля | Алюмінієвий винос, довжина: 80мм |
| Тормоз (Задний) | LOGAN DX-2012 |
| Задній Амортизатор | Немає |
| Наявність LockOut | Немає |
| Гарантия на раму | 12 місяців |
| Тип вилки | Ригідна |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Спиці | 14 G |