Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСИПЕДА |
| Бренд |
Cross |
|
| |
|
|
| Стать |
Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
|
| Вік |
Дитячий. |
|
| Діаметр коліс |
26" |
|
| Тип рами |
Гірський |
Гірські велосипеди |
| Розмір рами |
13" |
|
| Матеріал рами |
Алюміній |
|
| Рама |
Cross - Alu - 12 |
|
| Вага велосипеда |
15 кг |
|
| Серія |
Hunter |
|
| Тип амортизації |
Хардтейл |
|
| Кількість швидкостей |
21 швидкість |
|
| КОЛЬОРИ |
| Колір рами (основний) |
Чорний |
Black |
| Колір (додатковий) |
червоний |
Red |
| РУЛЬ |
| Кермо |
Алюмінієвий, довжина: 620mm |
|
| Виніс руля |
Алюмінієвий виніс, довжина 50мм |
|
| Рульова колонка |
NECO H117DM |
1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Грипси |
Гумові 125mm |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Сталь |
|
| Вилка |
Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
|
| Тип вилки |
Пружинно еластомірна |
|
| Хід вилки |
60 мм |
|
| Наявність LockOut |
Так |
|
| Виделка додатково |
Безрізьбова |
|
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
Shunfeng SF-B07 |
|
| Втулка (Задня) |
Shunfeng SF-B07 |
|
| Покришка (передня) |
WANDA P1226 |
|
| Покришка (задня) |
WANDA P1226 |
|
| Обода |
Алюмінієвий подвійний |
|
| Спиці |
14 G |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
Дискове механічне гальмо |
Дискові механічні гальма - це гальмо, де використовуються звичайний тросик, натискаючи на гальмівний важіль, ми тягнемо трос, який підтягує лапку каліпера, що створює тертя, яке в свою чергу призводить до гальмування. |
| Гальмо (Заднє) |
Дискове механічне гальмо |
|
| Тип гальм |
Дисковий механічний |
Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу |
| Гальмівні ручки |
Моноблок Shimano EF51 |
|
| Діаметр ротора |
160 мм |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
MTB SADDLE |
|
| Підсідельний штир |
Сталь |
|
| Педалі |
Педалі NECO WP-401 |
|
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*152mm |
|
| Каретка |
Кенлі. KL-08A |
|
| Манетки (Ручки перемикання) |
Shimano ST-EF51 |
|
| Ланцюг |
Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*110 |
|
| Касета |
SHUNFENG FW-7. 7 SP |
|
| Перемикач швидкостей (передній) |
Shimano TZ500 |
|
| Перемикач швидкостей (задній) |
SHIMANO RD-TY300 |
|
| Тип задньої втулки |
Під тріщатку |
|
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія на раму |
12 місяців |
Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. |
| Гарантія на обладнання |
6 місяців |
|
| ІНШЕ |
| Комплектація |
Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
|
| |
|
|
| |
|
|
| Виробник | Cross |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Хід вилки | 60 мм |
|
| Кермо | Алюмінієвий, довжина: 620mm |
| Кермова колонка | NECO H117DM |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Тип рами | Гірський |
| Цепь | Цепь KMC Z33 . 1/2*3/32*110 |
| Педалі | Педалі NECO WP-401 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Каретка | Kenli. KL-08A |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Хлопчик, Дівчинка, Унісекс |
| Діаметр ротора | 160 mm |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Рама | Cross - alu-13 |
| Вік | Дитячий.Подросток |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Серія | Hunter |
| Покришка (задня) | WANDA P1226, 26X2.35 |
| Переключатель скоростей (Задний) | SHIMANO RD-TY300 |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Перемикач швидкостей (Передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (передня) | WANDA P1226, 26X2.35 |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8.1/2*3*32*24*34*42*152mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Касета | SHUNFENG FW-7 . 7 SP |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Втулка (Передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Матеріал_рами | Алюміній |
| Гальмо (Передній) | Дискове механічне гальмо |
| Зріст для модуля підбору | 130-145 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт****** |
| Стать для модуля підбору | Хлопчик |
| Вынос руля | Алюмінієвий винос, довжина 50 мм |
| Тормоз (Задний) | Дискове механічне гальмо |
| Наявність LockOut | Да |
| Гарантия на раму | 12 місяців |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Виделка додаткова | Безнарізна |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Тип задньої втулки | Під тріскачку |
| Спиці | 14 G |