Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛОСИПЕДА |
| Бренд |
Cross |
|
| |
|
|
| Стать |
Чоловічий,Унісекс |
|
| Вік |
Підліток |
|
| Діаметр коліс |
26" |
|
| Тип рами |
Гірський |
Гірські велосипеди |
| Розмір рами |
13" |
|
| Матеріал рами |
Алюміній |
|
| Рама |
Cross - alu-13 |
|
| Вага велосипеда |
15 кг |
|
| Серія |
Flash |
|
| Тип амортизації |
Хардтейл |
|
| Кількість швидкостей |
21 швидкість |
|
| КОЛЬОРИ |
| Колір рами (основний) |
Чорний |
Black |
| Колір (додатковий) |
Зелений |
Green |
| РУЛЬ |
| Кермо |
Алюмінієвий .650mm |
|
| Виніс руля |
Алюмінієвий |
|
| Рульова колонка |
NECO H119CSM |
|
| Грипси |
Пластик 130мм |
|
| ВИЛКА |
| Матеріал вилки |
Алюміній |
|
| Вилка |
Амортизаційна вилка "Cross" |
|
| Тип вилки |
Пружинно еластомірна |
|
| Наявність LockOut |
Так |
|
| КОЛІСНА ЧАСТИНА |
| Втулка (передня) |
Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
|
| Втулка (Задня) |
Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
|
| Покришка (передня) |
2,1" чорна |
|
| Покришка (задня) |
2,1" чорна |
|
| Обода |
Алюмінієвий подвійний |
|
| Спиці |
14 G |
|
| БЕЗПЕКА |
| Гальмо (переднє) |
Дискове механічне гальмо |
Дискові механічні гальма - це гальмо, де використовуються звичайний тросик, натискаючи на гальмівний важіль, ми тягнемо трос, який підтягує лапку каліпера, що створює тертя, яке в свою чергу призводить до гальмування. |
| Гальмо (Заднє) |
Дискове механічне гальмо |
|
| Тип гальм |
Дисковий механічний |
Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу |
| Гальмівні ручки |
Алюмінева ручка |
|
| Діаметр ротора |
160 мм |
|
| ПОСАДКА |
| Сідло |
Cros - MTB |
|
| Підсідельний штир |
Алюмінієвий |
|
| Педалі |
Алюмінієві педалі |
|
| ТРАНСМІССІЯ |
| Система шатунів |
1/2*3/32*24*34*42T*152мм |
Пластиковий захист |
| Каретка |
Кенлі. KL-08A |
|
| Манетки (Ручки перемикання) |
EF-500 |
Shimano |
| Ланцюг |
FFC,Z51 106L |
|
| Касета |
KDF-711 |
|
| Перемикач швидкостей (передній) |
RD-TZ500 |
|
| Перемикач швидкостей (задній) |
Shimano TZ500 |
|
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія на раму |
12 місяців |
Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. |
| Гарантія на обладнання |
6 місяців |
|
| ІНШЕ |
| Комплектація |
Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
|
| Виробник | Cross |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 6 міс |
|
| Кермо | Алюмінієвий.650mm |
| Кермова колонка | NECO H119CSM |
| Сідло | Cros - MTB |
| Вилка | Амортизаційна вилка Cross |
| Тип рами | Гірський |
| Цепь | FFC,Z51 106L |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Каретка | Kenli. KL-08A |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Діаметр ротора | 160 mm |
| Гальмівні ручки | Алюмінієва ручка |
| Рама | Cross - alu-13 |
| Вік | Підліток |
| Грипси | Пластик 130 мм |
| Серія | Flash |
| Покришка (задня) | 2,1" чорна |
| Переключатель скоростей (Задний) | Shimano TZ500 |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Манетки (Ручки перемикання) | EF-500 |
| Перемикач швидкостей (Передній) | RD-TZ500 |
| Покришка (передня) | 2,1" чорна |
| Система шатунів | 1/2*3/32*24*34*42T*152 мм |
| Діаметр коліс | 26" |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Касета | KDF-711 |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Втулка (Передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Матеріал_рами | Алюміній |
| Гальмо (Передній) | Дискове механічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт****** |
| Вынос руля | Алюмінієвий |
| Тормоз (Задний) | Дискове механічне гальмо |
| Наявність LockOut | Да |
| Гарантия на раму | 12 місяців |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Спиці | 14 G |