-8%





16 967 ₴
15 577 ₴
Представляємо Вашій увазі гірський велосипед "MAGNUS" у преміум комплектації.
Стильний, яскравий дизайн рами з алюмінію, безшовна технологія - відразу заявляє про приналежність до преміум класу. Якісне обладнання, підібране спеціально для посилення ходових якостей, швидкості та надійності - дасть Вам повне відчуття комфорту та швидкості.
Хороша вилка від іменитого виробника: Santour, має амортизацію з ходом 100 мм, а також пружинно-масляну конструкцію з гідравлічним локаутом.
Гідравлічна гальмівна система SHIMANO MT 200 з великими дисками 180 мм забезпечують потужне, плавне та стабільне гальмування в будь-яких умовах, гарантуючи впевненість та контроль на спусках або при різких маневрах.
Трансмісія SHIMANO ALTUS 3*9 дозволяє миттєво перемикати передачі, легко долати підйоми і насолоджуватися кожною швидкістю на трасі, роблячи поїздку максимально динамічною та захоплюючою.
Якісні втулки, алюмінієві легкі комплектуючі – винос, підсідел, педалі, промпідшипник, швидкозйоми на колесах – велосипед повністю укомплектований для насолоди катанням та мінімуму в обслуговуванні.
Характеристика велосипеда:
Оновлена модель 2026 року:
Характеристики:
• Модель: Corso MAGNUS.
• Система: 3х9 (27 швидкостей).
• Рама: Алюмінієва, 19", безшовна.
• Колеса: 29 дюймів, легкоз`ємні (на ексцентрику).
• Вилка: Santour XCM-30, пружинно-масляна, з перемикачем.
• Гальма: Гідравлічні Shimano MT200.
• Задня касета: Shimano CS-HG-200-9, чорний колір (9 швидкостей).
• Манетки: Shimano Altus SL-M2000.
• Задній перемикач: Shimano Alivio RD-M3100-SGS, 9 швидкостей.
• Передній перемикач: Shimano Altus FD-M2000, 3 швидкості.
• Підсідельний штир: Алюміній.
• Педалі: Алюміній.
• Каретка: Промпідшипник.
• Шатуни: PROWHEEL, алюміній.
• Виніс керма: Алюміній, 65 мм.
• Гума: KENDA 29x2.35.
• Гальмівний диск: 180 мм.
• Кермо: Алюмінієве, довжина 70 см.
• Втулки: QUANDO.
• Ланцюг: TEC.
Модель 2025 року:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 27 |
| Колір | Червоний |
| Хід вилки | 100 мм |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| 4. Перемикання швидкостей/задня перекидка | Shimano ALTUS |
| 3. Напрямна ланцюга/передня перекидка | Shimano Altus FD-M2000 |
| 2. Манетки/перемикачі на кермі | Shimano Altus SL-M2000 |
| Вилка | Амактизаційна з локаутом — Suntour |
| Гальма | Гидравлика Shimano М200 |
| Обладнання | Shimano Altus + гідравліка Shimano |