







10 790 ₴
Велоcипед Спортивний CORSO «Spider» 26" дюймів, рама алюмінієва 13``, обладнання Shimano 21 швидкість
Увага! У нашому магазині Ви отримаєте складений та налаштований велосипед - готовий одразу в дорогу.
Характеристика велосипеда:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Зелений |
| Вага | 15 кг |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Рік випуску | 2026 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вилка | Амартизаційна з локаутом, алюміній — МОМА |
| Гальма | Дисковий механічний |
| Обладнання | Shimano Tourney |
| 4. Перемикання швидкостей/задня перекидка | Shimano Tourney TZ500 |
| 3. Напрямна ланцюга/передня перекидка | Shimano Tourney |
| 2. Манетки/перемикачі на кермі | Shimano ST-EF500 |