






11 795 ₴
Велосипед 29" Formula MOTION DD FR рама алюминий 21", 21 скорость, 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Размер рамы | 21" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Вес | 17 кг |
| Рост велосипедиста | 185-195 |
| Год выпуска | 2026 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| 5. Конструкция вилки | Амортизаційна з локаутом, cталь |
| 6. Тормоза | дискові механічні, 160мм, YINXING DB-01 |
| 1. Количество скоростей | 21 |
| 4. Переключение скоростей / задняя перекидка | SHIMANO ARDTZ500GSD, 7 швидк. |
| 3. Направляющая цепи / передняя перекидка | SHIMANO FD-TZ500 |
| 2. Манетки / переключатели на руле | Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 21 |
| Модель велосипеда | MOTION |
| Дополнительно | підніжка |
| Руль | Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, передній ексцентрик |
| Тип втулки задней | DD тріскачка |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Подножка | бокова |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Ланцюг | 112 лан., КМС Z7, 7 |
| Покришки | 29" x 2.10, WANDA W2003 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42Т, XH-B-AM012 |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Касета / трищітка | SHIMANO TZ-500, 7 швидк., 14-28Т |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Сідло | CRO 2503-01 |
| Вага Нетто | 17 кг |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 350 мм, без замка, FUWEI SP-200 |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, SF-H25R |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SF-H25F |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Рік | 2024 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Категорія велосипеду | Гірський |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Тип рами | Хардтейл |
| Цвет | Темно-серый |