






11 440 ₴
Велосипед AL 27.5" Formula THOR DD CS рама-18" медно-черный с оранжевым 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Пол | Мужской |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Размер рамы | 18" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 16 |
| Цвет | Черный |
| Рост велосипедиста | 160-180 |
| Год выпуска | 2026 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель велосипеда | THOR |
| Дополнительно | підніжка |
| Руль | Райзер, Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Вилка | Амортизаційна з локаутом, Високоміцна сталь, Formula |
| Диаметр колеса | 27.5 " |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Подножка | бокова |
| Материал рамы | AL |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Ланцюг | 110 лан., *КМС Z7, 7 |
| Покришки | 27.5" x 2.10, WANDA W2003 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36-22T, HOX FSD-105 |
| Ободи | 27.5" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Ростовка рами | рама- 18" |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XINJIN D13 |
| Сідло | CRO 2503-01 |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, FUWEI SP-200 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, 14G, з QR, пром. підшипник, WANGZHEN 282RBQ |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Рік | 2026 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Категорія велосипеду | Гірські |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TX800, 7-8 швидк. |
| Трансмиссия | Механическая |
| Ручки перемикання | Манетки L-TWOO A3 SL-V4008, 16 |
| Касета / тріскачка | SkilFul CS-M220, 8 швидк., 11-32Т |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L-2 |
| Тормоз | механічні, 160мм, YINXING DB-01 |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| Тип гальм | дискові |