






10 030 ₴
Велосипед AL 24" Formula ACID DD FR рама-11" черный с красным 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Пол | Для мальчиков |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 24" |
| Размер рамы | 11" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 7 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Рост велосипедиста | 127-152 см |
| Модель велосипеда | ACID |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Вилка | Амортизаційна, Високоміцна сталь, Formula |
| Диаметр колеса | 24 " |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Подножка | бокова |
| Крылья | Пластик, VLT JT-007-3A |
| Материал рамы | AL |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Ланцюг | 112 лан., TEC C-8, 7 |
| Покришки | 24" x 2,4, WANDA W2033 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 32T, HX HX-E-AM046 |
| Ободи | 24" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, GA18 |
| Ручки керма | Гріпси JUNTAI JT-G262 |
| Ростовка рами | рама- 11" |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Вага велосипедиста | 70 кг |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Сідло | 245*155 мм, CRO 2363 |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 60 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 250 мм, FUWEI SP-200 |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, SF-H25R |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, SHUNFENG SF-H25F |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Рік | 2026 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Категорія велосипеду | Підліткові |
| Педалі | Пластик |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TZ500, 7 швидк. |
| Трансмиссия | Механическая |
| Ручки перемикання | Манетка прав. L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2, 7 |
| Касета / тріскачка | SHIMANO TZ-500, 7 швидк., 14-28Т |
| Тормоз | механічні, 160мм, YINXING DB-01 |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Тип гальм | дискові |