10 802,46 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Цвет | Бирюзовый |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 60 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, 14G, з QR, пром. підшипник, WANGZHEN 282RBQ |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Тормоз | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, корзина |
| Диаметр колеса | 27.5 " |
| Задній перемикач | SHIMANO TY-300, 7 швидк. |
| Рост велосипедиста | 160 - 180 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / тріскачка | SkilFul CS-M220, 8 швидк., 11-32Т |
| Категорія велосипеду | Міські |
| Руль | Високоміцна сталь, L 650 мм, чорний |
| Корзина | 280*260*120 мм, чорний |
| Крылья | Пластик, Utility |
| Количество скоростей | R8 |
| Ланцюг | 122 лан., TEC C-8, 7-8 |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | UTILITY |
| Ободи | 27.5" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Пластик, YONGHUA YH-181X |
| Покришки | 27.5" x 2.10, KENDA K1162 |
| Подножка | центральна, FLTD -08 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 18,5" |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Ручки керма | Гріпси Diao DC-G142 |
| Ручки перемикання | Манетка прав. L-TWOO SL-V4008-8W- 2x8/3x8, 8 |
| Рік | 2025 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 260*180 мм, CRO 3033 |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Трансмиссия | Механическая |
| Шатуни | Сталь + Алюміній, під квадрат, 38T, HOX FSD-110 |