









11 400 ₴
Велосипед AL 28" Dorozhnik GRANAT M DD CS, рама 20", цвет электрик - модель разработанная специально для высоких и крупных райдеров, вся комплектация ориентирована на максимальную выносливость велосипеда.
Велосипед готов к серьёзной эксплуатации, сочетает прочность, комфорт и стильный дизайн.
Технические харакетристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 28" |
| Размер рамы | 20" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 16 |
| Цвет | Синий |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Рост велосипедиста | 180-200 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель велосипеда | GRANAT M |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Руль | Високоміцна сталь, L 640 мм, чорний |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Диаметр колеса | 28 " |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Подножка | бокова |
| Крылья | Пластик, Granat M |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний |
| Материал рамы | AL |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Пол | Універсальний |
| Ланцюг | 120 лан., TEC C-8, 7-8 |
| Покришки | 28" x 45C, WANDA W2121 |
| Шатуни | Сталь + Алюміній, під квадрат, 42/34T, HOX FSD-107 |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Ручки керма | Гріпси Diao DC-G142 |
| Ростовка рами | рама- 20" |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Сідло | 270*175 мм, CRO 1455 |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 350 мм, без замка, FUWEI SP-200 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, 14G, з QR, пром. підшипник, WANGZHEN 282RBQ |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Рік | 2025 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Категорія велосипеду | Міські |
| Педалі | Пластик, YONGHUA YH-181X |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TX800, 7-8 швидк. |
| Трансмиссия | Механическая |
| Ручки перемикання | Манетки L-TWOO A3 SL-V4008, 16 |
| Касета / тріскачка | SkilFul CS-M220, 8 швидк., 11-32Т |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V4007-L |
| Тормоз | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| Тип гальм | дискові |
| Товщина спиці | 14G |