






9 284 ₴
Велосипед AL 27.5" SPACE PHAETON DD FR рама-17" зелено-черный 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Пол | Мужской |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Размер рамы | 17" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Цвет | Зелёный |
| Рост велосипедиста | 160-175 |
| Год выпуска | 2026 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель велосипеда | PHAETON |
| Дополнительно | підніжка |
| Руль | Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний, MD-S302 |
| Вилка | Амортизаційна, Високоміцна сталь, travel-100мм |
| Диаметр колеса | 27.5 " |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Подножка | бокова, Changyu |
| Материал рамы | AL |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Ланцюг | 112 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7-8 |
| Покришки | 27.5" x 1,95, SKYS/CST C1918 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
| Ободи | 27.5" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Ручки керма | Гріпси TD-508 |
| Ростовка рами | рама- 17" |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", SKYS/Mitchell QLP-31 |
| Сідло | 275*145 мм, SKYS Huabei |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, Weiwei |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Рік | 2026 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Категорія велосипеду | Гірські |
| Педалі | зі світловідбивачами, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TZ500, 7 швидк. |
| Трансмиссия | Механическая |
| Ручки перемикання | Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 21 |
| Касета / тріскачка | SKYS/CST 7Sp, 7 швидк., 14-28Т |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500, 3x7 швидк. |
| Тормоз | механічні, YINXING SKYS DB-01 |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Тип гальм | дискові |