-3%





8 074 ₴
7 794 ₴
Велосипед AL 26" SPACE LYRA DD FR рама-13" серебристо-зеленый 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | От 7 до 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Размер рамы | 13" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | 14.8 кг |
| Год выпуска | 2026 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Рост велосипедиста | 135-160 см |
| Модель велосипеда | LYRA |
| Дополнительно | підніжка |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, MD-S302 |
| Вилка | Амортизаційна, Високоміцна сталь, travel-100мм |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Подножка | бокова, Changyu -050 Skys |
| Материал рамы | AL |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Ланцюг | 110 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7 |
| Покришки | 26" x 1,95, SKYS/CST C1918 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
| Ободи | 26" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Ручки керма | Гріпси TD-508 |
| Ростовка рами | рама- 13" |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", SKYS/Mitchell QLP-31 |
| Сідло | 275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 40 мм, MSA-M024 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, Weiwei |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Рік | 2026 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Категорія велосипеду | Підліткові |
| Педалі | зі світловідбивачами, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Задній перемикач | RD-TZ50, 7 швидк. |
| Трансмиссия | Механическая |
| Ручки перемикання | Моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 |
| Касета / тріскачка | SKYS/CST 7Sp, 7 швидк., 14-28Т |
| Передній перемикач | SKYS/Aimeigao FD-TZ30 |
| Тормоз | механічні, YINXING SKYS DB-01 |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Тип гальм | дискові |