






29 259 ₴
Велосипед с электроприводом 29" ST Formula eHEAVY DUTY DD FR рама-19" 36В 12.5А*ч 500Вт коричневый (м) Pantone black 2C matt 2025
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Сталь |
| Диаметр колеса | 29 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Мощность электродвигателя | 500 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 6 час |
| Дистанция пробега | 45 км |
| Максимальная скорость | 31 км/ч |
| Емкость батареи | 12 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель велосипеда | eHEAVY DUTY |
| Тип втулки задней | DD |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Багажник | с багажн. |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Напряжение | 36 B |
| Тип мотора | редуктор. |
| Пол | Унисекс |
| Ростовка рами | рама- 19 " |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. на раму |
| Наявність крила | з крилом St |
| Рік | 2024 |
| Категорія велосипеду | Електровелосипед |
| Потужність мотору | 500 Вт |
| Сторона приводу | задн. |