
13 382 ₴
Велосипед AL 29" Formula F-1 DD рама-18,5" серо-оливковый (м) 2024 Shimano
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 18.5" |
| Рост велосипедиста | 170-185 |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| 5. Конструкция вилки | Амортизаційна з локаутом, алюміній |
| 6. Тормоза | дискові механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Материал изготовления рамы | Алюмiнiй |
| 1. Количество скоростей | 24 |
| 4. Переключение скоростей / задняя перекидка | SHIMANO RD-TX800, 7-8 швидк. |
| 2. Манетки / переключатели на руле | Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 24 |
| Модель велосипеда | F-1 |
| Дополнительно | підніжка |
| Руль | Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Тип втулки задней | DD |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Подножка | бокова |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Ланцюг | 114 лан., КМС Z7, 7 |
| Шатуни | Сталь + Алюміній, 24-34-42Т, PROWHEEL TA-CN01 |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Касета / трищітка | SUNSHINE CS-HR8-36, 8 швидк., 11-36Т |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Сідло | CRO 2503-1 |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 27.2 мм х 350 мм, з замком, RUIAN RA-201 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, WANGZHEN 282RB |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, WANGZHEN 282FBQ |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Рік | 2024 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Категорія велосипеду | Гірський |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |