
32 153 ₴
Велосипед з електроприводом 29" ST Formula eHEAVY DUTY DD рама-19" 36B 12.5А*г 500Вт коричневий (матовий) Pantone black 2C matt 2024
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель велосипеда | eHEAVY DUTY |
| Диаметр колеса | 29 " |
| Тип втулки задней | DD |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Багажник | с багажн. |
| Материал рамы | ST |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Напряжение | 36 B |
| Тип мотора | редуктор. |
| Емкость батареи | 12.5 А*г |
| Пол | Унисекс |
| Ростовка рами | рама- 19 " |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. на раму |
| Наявність крила | з крилом St |
| Рік | 2024 |
| Категорія велосипеду | Електровелосипед |
| Потужність мотору | 500 Вт |
| Сторона приводу | задн. |