


1 785 ₴
Велобіг "Corso" стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий велобіг з барвистими написами оснащений зручним сидінням, великими колесами і міцною рамою, що дає змогу його використовувати тривалий час і забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Рама і кермо цієї моделі виконані з міцної сталі. Колеса біговела надувні, а сидіння виготовлено зі шкірозамінника.
Сидіння регулюється за висотою, що дасть змогу підлаштувати велобіг під кожну дитину індивідуально.
Характеристики:
Довжина велобіга - 90 см;
Ширина керма - 39 см;
Колеса - 2 надувних колеса, діаметр - 14".
Особливості:
- ручне гальмо
- сталеве кермо
- підставка для ніг
- підніжка
- дзвіночок на кермі
Вага велобіга - 4 кг.
Максимально допустиме навантаження - 30 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Цвет | Черный |
| Максимальный вес | 30 кг |
| Вес | 4 кг |