
8 202,60 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Количество скоростей | 21 |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Вес Нетто Ед | 17 кг |
| Вес велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, cталь |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, SF-H25R |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SF-H25F |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 80 мм, RUIAN RA-512 |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Год | 2024 |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Задний переключатель | L-TWOO RD-V4007-M-2, 7 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua 08A-1 |
| Кассета/трещетка | TRI-DIAMOND 7 швидк., 14-28Т |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код Цвета HTML | #008000 |
| Крылья | Пластик, VLT JT-007-3A |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | KELLY |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Особенности материала рамы | Високоміцна сталь |
| Педали | Пластик |
| Передний переключатель | L-TWOO FD-V5008L |
| Подножка | центральна, YONGTAILONG JT-037 |
| Подседельный штырь | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Покрышки | 26" x 2.10, WANDA W2003 |
| Рост велосипедиста | 158 - 168 см |
| Ростовка рамы | рама- 16 " |
| Рулевая колонка | різьбова , 1", XuHua XHF-2B-1 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, RUIAN RA-811 |
| Ручки переключения | Моноблоки L-TWOO ST-TX4007, 21 |
| Ручки руля | JUNTAI JT-G07 |
| Седло | CRO 3373 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD тріскачка |
| Тип заднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип переднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тип тормоза | Дискові |
| Тормоза | механічні, 160мм, YINXING DB-01 |
| Цепь | 110 лан., TEC C-8, 7 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42Т, HX HX-C-AM018 |