
6 690,60 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Количество скоростей | 1 |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| 3. Размер рамы | 17" |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вес Нетто Ед | 17 кг |
| Вес велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, під гайку, SKYS/Dachang Skys |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, Shibo 012F |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 80 мм, SKYS/Weiyi |
| Гарантия | 3 місяці |
| Год | 2024 |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник |
| Задний переключатель | - |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Кассета/трещетка | Нема |
| Категория велосипеда | Міський |
| Код Цвета HTML | #800000 |
| Крылья | Високоміцна сталь, Jingxi Skys |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | VOYAGER (049) |
| Наличие багажника | з багажником задн St |
| Наличие крыла | з крилом St |
| Обод | 26" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, SKYS/Jinmawang Skys |
| Особенности материала рамы | Високоміцна сталь |
| Педали | Пластик, Feimin FP-836 |
| Передний переключатель | Немає |
| Подножка | центральна, Changyu -050 Skys |
| Подседельный штырь | Високоміцна сталь, 28.6 мм х 250 мм, без замка, SKYS Chaojin |
| Покрышки | 26" x 1,75, SKYS/Jiluer J-156 |
| Рост велосипедиста | 168 - 178 см |
| Ростовка рамы | рама- 17 " |
| Рулевая колонка | різьбова , 1", SKYS/Mitchell QLP-6F |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, срібний, SKYS/Weiyi |
| Ручки переключения | Нема |
| Ручки руля | Гріпси SKYS/Tongda TD-608 |
| Седло | 245*210 мм, SKYS/Huabei AZ-018A |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | гальмівна |
| Тип заднего тормоза | Ножне |
| Тип переднего тормоза | Обідне |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тип тормоза | Комбіновані |
| Тормоза | Високоміцна сталь, H- 115мм, SPACE KID Feitian |
| Цвет | рубіновий |
| Цепь | 98 лан., SKYS/Dachang C-1, 1 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 40T, Gaten C101 |